Bursztyn zachwyca, urzeka i wprawia w zadumę od wielu setek lat.

Praca z nim wyzwala najgłębsze pokłady wrażliwości estetycznej, której najwierniejszą manifestacją są nasze wyroby. Ich artystyczny wyraz to hołd złożony „polskiemu złotu”, jakim na całym świecie nazywa się bursztyn bałtycki.

Nasze projekty to odpowiedź na potrzeby osób, które cenią ponadczasowość pięknych form. Biżuteria z bursztynem daje silne wrażenie posiadania na własność przyjemnego fragmentu historii. Może ją mieć każdy, kto doceni wizję, dbałość o detale i wrażliwość naszych projektów.

Paleta kolorów: Koniak

Paleta kolorów: Mleczny naturalny

Paleta kolorów: Cytryna

Paleta kolorów: Wiśnia

Paleta kolorów: Naturalny

Wyjątkową właściwością bursztynu jest jego kokieteryjna wręcz umiejętność przewodzenia światła słonecznego bez względu na porę roku czy szerokość geograficzną. Obserwując ten proces, można ulec złudzeniu magii chwili, która pogłębia wzajemną adorację bursztynu i jego miłośników. Dodatkowych emocji dodaje obserwacja uwięzionych w bursztynie pęcherzyków powietrza oraz szczątków roślin i owadów.

Waga, kształt, kolor oraz pozostałe właściwości decydują o jego przeznaczeniu. Naszą pasją jest tworzenie właśnie takich wzorów, by subtelnie podkreślały niepodważalne piękno i wyjątkowość surowca, który bez względu na to czy występuje w towarzystwie złota, czy srebra – zawsze mocno akcentuje swoją obecność w biżuterii.

Nasza biżuteria z bursztynem to pomost delikatnie łączący tajemnice pożądanej przeszłości z powiewem przyszłej historii, którą tworzymy razem z naszymi Klientami.

o nas zobacz nasze produkty