Te trzy słowa nie mogą bardziej trafnie opisać projektów jubilerskich Marcina Wesołowskiego.

Co sprawia, że jego biżuteria jest tak wyjątkowa? Marcin poświęca dużo uwagi jakości i detalom w wyrobach biżuteryjnych, ale prawdziwa odpowiedź leży w jego podejściu do pracy nad każdym projektem.

Łącząc zdyscyplinowane użycie metali szlachetnych, prostotę szczegółu i subtelność formy, Marcin tworzy klejnoty, których przeznaczeniem jest to, że stają się klasykami. „Mniej to więcej”, mówi. Jest przekonany, że biżuteria powinna być luksusowa, mieć głębię i zmysłowość. Tworzone przez niego prace potrafią uchwycić unikalną równowagę pomiędzy ponadczasowością i nowoczesnością.

Marcin

Marcin Wesołowski nie ma konwencjonalnego wykształcenia w projektowaniu biżuterii. Jest utalentowaną osobą z jubilerską pasją. Na początku lat 90-tych pracował dla firm jubilerskich, zanim w 1999 roku otworzył swoje własne studio projektowe w Gdańsku.

Jest jednym z niewielu projektantów biżuterii, którzy nie tylko projektują swoje wyroby ale posiadają także zdolność jej tworzenia przy użyciu tradycyjnych narzędzi, technik i materiałów najwyższej jakości.

Marcin jest uznanym twórcą, certyfikowanym przez International Amber Association.

zobacz nasze certyfikaty

Marcin Wesołowski uwielbia tworzyć biżuterię ładną, wyroby, które kobieta będzie mogła nosić kiedykolwiek i gdziekolwiek. Projekty Marcina mają proste i czyste linie. Jego eleganckie i ponadczasowe wyroby dodają blasku stylowi życia nowoczesnej kobiety.

Współczesne klasyczne wzornictwo najwyższej jakości jest elementem, który przysparza mu wytwornych klientów. Jego prace można zobaczyć w sklepach jubilerskich, domach handlowych i galeriach na całym świecie.

odkryj bursztyn zobacz nasze produkty